Martina

Na terapii jsem chodila necelý rok a pak bohužel kvůli stěhování musela ukončit, ale i tak jsme stihly pořešit spoustu věcí, dokonce i ty, o kterých jsem nevěděla. Cítím se mnohem lépe a deprese, kvůli kterým jsem přišla, zmizely. Přístup paní terapeutky mi byl velmi blízký. Určitě velmi doporučuji.

Veronika

Paní psycholožka mi velmi pomohla. Je velice milá, empatická a příjemná. Díky ní jsem dostala náhled na své problémy. Nyní se dívám na svůj život a problémy s ním spojené již jinak. Skrze hlubinnou terapii jsem spoustu věcí pochopila, porozuměla jim. Můj život nabral jiný (lepší) směr. Všem velice doporučuji návštěvu paní Svobodové. 

Radmila

Návštěvy u paní Svobodové mi velmi pomohly. Paní terapeutka je citlivá a podporující. Konečně jsem měla pocit, že někdo vyslechl a pochopil moje problémy. Pomohla mi objevit moje bloky a posunout se dál. Doporučuji.

Vojta

Když jsem nastoupil k paní Svobodové, myslela jsem si, že to bude na deset sezení a budu v pohodě. Časem jsem zjistil, že je to práce na mnohem delší čas. Často jsem byl naštvaný a terapii ukončil, ale to právě ukazovalo jaký jsem. Dnes už vím, že musím hledat v sobě a ne druhých. Že je důležité přestat lhát sám sobě a hlavně vydržet. Aneb, jak říká jeden terapeut, terapie není pro každého. Vybral jsem si paní Svobodovou zcela náhodně a bylo to jedeno z mých nejlepších rozhodnutí v životě. Je úžasná a těším se na každou terapii :-) 

Vytvořte si webové stránky zdarma!